Co o nás lidé říkají?

Během července a srpna 2011 vybavovala firma Nábytek — Bobík nově
zrekonstruovanou dvoutřídní MŠ v Hutisku-Solanci novým nábytkem i včetně koberců.

Kdybychom měli tuto firmu charakterizovat, tak byli ochotní, vstřícní, přesní, spolehliví a rychlí. Je vidět, že mají s vybavováním MŠ dlouholeté zkušenosti, vyrobí nábytek přesně podle přání, na míru a v jakémkoliv barevném provedení. Jsou odborníci ve svém oboru a umí také dobře poradit. Komunikace s nimi byla skvělá a byli ochotni kdykoliv MŠ navštívit a jakékoliv nesrovnalosti ihned na místě vyřešit. Dodací Lhůty přesně dodrží a dovoz a montáž nábytku je bezchybná a rychlá. Nábytek je pěkný, kvalitní, cenově dostupný a díky rychlému vybavení školky nábytkem proběhlo celé stěhování plynule. Zaručují také záruční a pozáruční servis a pokud bude třeba během následujících let něco opravit, upravit nebo dopinit, jsou nám vždy ochotni vyjít vstříc. Patří jim velké poděkování.

Pokud někdo váhá a neví, na koho se má v případě vybavování nebo dovybavování školky obrátit, mohu tuto firmu jen doporučit. Určitě budete spokojeni, tak jako my.

Dana Klimková

vedoucí MŠ Hutisko-Solanec

Zdravím do Uherského Hradiště a chtěla bych Vám poděkovat za perfektně a bezproblémově odvedenou práci. Už jsme zabydlení a jsme moc spokojení, dělám Vám tady na Severu velkou reklamu. 

Adamcová Jarmila

ředitelka MŠ Oborná

„Firma Bobík nám vybavila již druhou budovu v naší MŠ. S výsledkem jsem byli vždy velmi spokojeni jak rychlostí, kvalitou tak v neposlední řadě i cenou.

Tuto firmu můžeme všem případným zájemcům jen doporučit.“

Zuzana Černá

Dobrý den,

děkuji mnohokrát a dovolte, abych vyslovila velké poděkování a obdiv za Vaše služby, kalkulace a cenové nabídky. Nesmírně si Vážím toho, že přesto, že jsem Vás upozornila, že se možná nebude v naší škole tento rok nic realizovat, jste vše zpracovali. Těším se na další spolupráci, protože je s Vámi velmi příjemná.

Ivana Sáblíková

ředitelka MŠ

Dobrý den,

V příloze zasílám podepsanou smlouvu o poskytnutí věcného daru Vaši firmou. Velice děkujeme jednak ze dar, ale i za Vaši vstřícnost při zajištén1 vybavení naší nové mateřské školy. Velkou pochvalu sklidil nábytek i ze strany rodičů a vedení města. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na spolupráci i v budoucich letech.

Mgr. Stanislava Bikulova

Ředitelka MB

Chtěla bych touto cestou poděkovat firmě Bobik-nábytek ze dlouholetou spolupráci. Jsme 15ti třídní mateřská škola a před 4 roky jsme si nechali od firmy Bobík zařídit jedno oddělení mateřské školy. Už od prvního kontaktu s firmou nebyl v ničem žádný problém. Po této velmi pozitivní zkušenosti – profesionální přístup, kvalita zpracování, rychlost dodání, a také velmi vstřícný přístup k nám jako zákazníkovi jsme se rozhodli, postupně vybavit od této firmy další třídy novým nábytkem. V lednu 2011 nám firma vybavila celou novu trojtřídní mateřskou školu. Pracovníci firmy, kteří nábytek zaměřují jsou vždy velmi vstřícní a ochotní, vysvětlí nám všechny detaily a přidají dobře míněné rady a navíc nejlepší cenovou nabídku. Také montážní technici jsou profesionálové na svém místě , rychlí, precizní, nic nezničili, uklidili po sobě. S výsledkem jsme moc spokojeni a všem tuto firmu doporučuji.

Milada Bráuerová

ředitelka školy Mateřská škola Uničov

Chtěla bych vám, velice poděkovat za krásný nábytek, kterým jste nám vybavili druhou třídu v naší mateřské škole. Děkuji za všechny zaměstnance, ale hlavně za naše děti. Dnes ráno přišly děti do školky a byly nadšeně! Ještě jednou díky.

Marie Pěnová

Mš Malšice