domácnost a kancelář

Designově výjimečný a řemeslně přesný

interiérový nábytek

domácnost a kancelář

Designově výjimečný a řemeslně přesný

interiérový nábytek

Kompletní sortiment domácího a kancelářského nábytku

​Od podlahy po strop, od A po Z, tak i tak se dá charakterizovat rozsah našeho sortimentu pro vybavení domácností, kanceláří a dětských pokojů.

Obývací pokoje

​Zařiďte si s námi obývací pokoje. Nabídneme a pečlivě vyrobíme vše od skříněk, komod a polic až po konferenční stolky. To vše v mnoha materiálech, dezénech a barvách.

Ložnice

V ložnici trávíme spoustu času, proto musí být místem příjemného odpočinku s harmonickým, pohodlným a současně praktickým nábytkem. Jste na správné adrese.

Koupelny

Nábytek na míru do koupelen a WC Vám zajistí dokonalé využití prostoru, které Vám sektorové řešení nabídnout nemůže. Od nás vždy s použitím certifikovaných materiálů do vlhkého prostředí.

Vestavěné skříně

Není třeba zdůrazňovat výhody vestavěných skříní. Dnes už jsou nedílnou součástí moderních domácností. Od nás dostanete řešení na míru, s kvalitními pojezdovými mechanismy pro snadnou manipulaci.

Kanceláře

I vaše kancelář může díky nábytku na míru vypadat skvěle, díky optimálnímu využití prostoru a přesného výběru dezénu. Postaráme se o návrh prostorového řešení a skladbu materiálů. Pečlivě vyrobíme a do prostoru namontujeme.

Dětské pokoje

Potěšte své nejmilejší hravým, moderním ale zároveň masivním nábytkem, který odolá jejich nešikovnosti.